پاسداران نمونه سپاه استان قم تجلیل شدند
پاسداران نمونه سپاه استان قم تجلیل شدند

همزمان با اعیاد شعبانیه و طی مراسمی با حضور فرماندهان سپاه استان قم، از پاسداران نمونه قم تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، در این مراسم که صبح امروز در حسینیه ثارالله ستاد این سپاه برگزار شد جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع)، با اشاره به اهمیت رسالت بسیار مهم و سنگین پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان این ملت، همگان دیدیم که در روز‌های اخیر چه موج‌های عظیم مردمی و نیز حمایت مسئولان و جریانات و گروه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرتاسر ایران اسلامی شکل گرفت و این نشان می‌دهد که سپاه محبوب قلوب ایرانیان و همه علاقه‌مندان به جریان مقاومت اسلامی در منطقه و جهان است.

احمد بیطرفان با بیان این که پس از حماقت جدید ترامپ، محبوبیت سپاه در داخل و خارج ایران بسیار بیشتر شد، افزود: البته این قضیه، وظیفه ما پاسداران در دفاع از انقلاب و آرمان‌های دینی و انقلابی و به خصوص خدمت بیش از پیش به مردم شریف ایران را بسیار سنگین‌تر از قبل می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه استان قم همچنین بر لزوم تقویت بُعد معنویت و خودسازی در نهاد مقدس سپاه تاکید کرد و گفت: هر چقدر که ما در مسیر خودسازی و تقرب به سوی خدا و توسل بر حضرات معصومین (ع) بکوشیم، باز جای کار دارد و به ویژه پاسداران باید در این عرصه‌ها همچون گذشته پیشگام باشند.

وی با اشاره به نام گذاری سال جاری به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری ابراز داشت: در راستای تحقق شعار سال همه باید پای کار بیایند و به خصوص این انتظار از پاسداران و بسیجیان عزیز بیش از سایر اقشار می‌رود که در این مسیر گام‌های عملی بردارند.

در این مراسم که حجت الاسلام سید حسن اکبری، نماینده ولی فقیه دراین سپاه نیز حضور داشت، از ۱۵ نفر از پاسداران نمونه سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم