هیئت هاکی قم در رتبه نخست دعوت به المپیاد استعدادهای برتر کشور
هیئت هاکی قم در رتبه نخست دعوت به المپیاد استعدادهای برتر کشور

رئیس هیئت هاکی استان قم گفت: در بین هیئت‌های ورزشی استان قم، هاکی توانست ببشترین نفرات را در استعدادیابی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، جعفر جعفری مجد اظهار کرد: سال گذشته نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در کشور برگزار شد که هیئت هاکی قم نیز شرکت کرد.

وی در خصوص اعزام به مسابقات استعدادیابی افزود: هیئت هاکی استان قم دو تیم دختران و پسران را به المپیاد اعزام کرد که مسابقات پسران در ایلام و دختران در یاسوج برگزار شد.

رییس هیئت هاکی استان قم با بیان اینکه بازیکنان استان قم با تمام توان خود در این مسابقات شرکت کردند گفت: در انتهای مسابقات چهار نفر از پسران و سه نفر از دختران توسط کمیته استعدادیابی فدراسیون انتخاب شدند.

وی به نفرات انتخاب شده استان قم اشاره و خاطرنشان کرد: از بین رشته‌های ورزشی شرکت‌کننده استان قم در نخستین المپیاد ۴۵ بازیکن که ۱۷ نفر آنها از دختران هستند توسط کمیته‌های استعدادیابی شناسایی شدند و از بین آنها هفت نفر از هیئت هاکی قم هستند که بالاترین آمار را دارند.

جعفری مجد در مورد اسامی نفرات انتخاب شده عنوان کرد: در تیم پسران آقایان علی علیپور، حسام حبیان، علی شکری و عباس صاحبی و در تیم دختران، حسنا همتی، مریم احمدی و فاطمه شیری حضور دارند که در هفته جاری باید برای تکمیل پرونده خود به اداره کل ورزش و جوانان مراجعه کنند.

انتهای پیام/