برگزاری کارگاه مشق عشق با حضور ۱۵ هنرمند در جمکران
برگزاری کارگاه مشق عشق با حضور ۱۵ هنرمند در جمکران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سیدمحمد موسوی منش در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم ویژه نیمه شعبان اظهار کرد: نقاشی های دیواری پیرامون مسجد مقدس جمکران و بلوار پیامبر اعظم بر روی دیوارهایی که دارای زیرسازی خوبی بودند در دستور کار قرار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سیدمحمد موسوی منش در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم ویژه نیمه شعبان اظهار کرد: نقاشی های دیواری پیرامون مسجد مقدس جمکران و بلوار پیامبر اعظم بر روی دیوارهایی که دارای زیرسازی خوبی بودند در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه هزار متر مربع نقاشی دیواری در رینگ یک مسجد مقدس جمکران انجام شده است بیان کرد: همچنین احیا و بازسازی دیوارنگاره های سنوات گذشته در دستور کار قرار گرفت و شستشو و بازسازی بالغ بر ۶ هزار و ۵۰۰ متر از این دیوارها انجام شد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اینکه در موضوع شناسایی پارکینگ ها و پارکسوارها دو اقدام اساسی صورت گرفت، گفت: این اقدامات شامل نصب بالن های شناسایی و نصب پروژکتورهای آسمانی برای ساعات پایانی شب که مسیر را به زائران برای یافتن وسایل نقلیه مشخص شود، بود.
وی از برگزاری کارگاه خط و نقاشی خط ویژه نیمه شعبان خبر داد و افزود: در کارگاه مشق عشق با حضور ۱۵ هنرمند خطاط و خط نقاش پیام های اشعار و شعارهای متناسب با این ایام توسط هنرمندان خطاطی شده و از سوی سازمان به زائران تقدیم می شود.
موسوی منش با اشاره به اینکه در این ایام بخش اعظمی از شهروندان در محدوده شهر تردد دارند گفت: در این ایام تمام نورپردازی های سطح شهر با تمام ظرفیت رفع نقص شدند تا حال و هوای نیمه شعبان بیش از پیش ظهور و بروز داشته باشند
وی نصب ۵۷ المان نوری با ستاره های ۳۲ پر در سطح شهر و بلوار پیامبر اعظم با محتواری تبریک میلاد امام زمان را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: پیام های مختلفی به وسیله این المان ها به زائران منتقل می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم از تدوین و ابلاغ آیین نامه آذین بندی به مناطق برای آذین بندی میادین و معابر خبر داد و افزود: تمام ظرفیت سازمان در این ایام به کار گرفته شده‌اند.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم