اجرای ۶۰ کیلومتر خط‌ کشی معابر در منطقه ۸
اجرای ۶۰ کیلومتر خط‌ کشی معابر در منطقه ۸

شهردار منطقه هشت قم از اجرای بیش از ۶۰ کیلومتر خط‌ کشی معابر در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ابوالفضل مستقیمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه هشت در حوزه ترافیکی، اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از خیابان های جدیدالاحداث پردیسان دارای خط کشی مناسبی نبودند و خط کشی برخی معابر قدیمی نیز از بین رفته بود نسبت به خط کشی معابر و شوارع اقدام شد.
شهردار منطقه هشت قم با اشاره به اجرای بیش از ۶۰ کیلومتر خط کشی معابر در پردیسان، تصریح کرد: در قالب این پروژه خط کشی بیش از ۲۵معبر در سطح منطقه از جمله بلوار امام صادق به طول ۱۲هزار متر، بلوار فدائیان اسلام۹هزار متر، خیابان نرگس ۵هزار متر،بلوار ابوطالب ۴هزار متر و خیابان سبلان به طول ۱۸۰۰متر انجام شد.
مستقیمی با اشاره به هزینه صورت گرفته برای اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: مجموعا برای خط کشی بیش از ۶۰کیلومتر از معابر و شوارع منطقه بالغ بر ۷میلیارد ریال هزینه شده است.
وی همچنین نصب تابلو و علائم هشدار دهنده در سطح منطقه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: نصب تابلوهای هدایت مسیر، اجرای سرعتکاه و همچنین احداث دوربرگردان از دیگر اقدامات ترافیکی در سطح منطقه هشت بوده است.
مستقیمی با اشاره به پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های اصلاح هندسی در سطح منطقه هشت، بیان کرد: بر این اساس با احصاء مشکلات و نیازمندی‌های ترافیکی طرح‌های مرتبط تعریف و اجرایی می‌شود.
انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم