خدمت از جنس دفاع مقدس عزت‌آفرین است
خدمت از جنس دفاع مقدس عزت‌آفرین است

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: اگر جنس خدمت به کشور از نوع دفاع مقدس و برای رضای خدا باشد، عزت، ماندگاری و جاودانگی به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سردار «سیدمحمد تقی شاهچراغی» طی سخنانی در آیین گرامیداشت هفته مقاومت و پیروزی که ظهر امروز در حسینیه ثارالله ستاد سپاه استان برگزار شد، اظهار داشت: پاسداشت رویدادهای حماسی فرصتی برای یادآوری آن مناسبت های بزرگ و زمینه ای برای بهره مندی از ظرفیت های آن برای ارتقاء و تعالی و بالندگی است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس سرچشمه جوشان و جلوه گاه درخشان خصلت های ارزشمند انسانی است، افزود: این روزها هر چند به مناسبت عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، با نام «مقاومت» عجین شده است، اما قدم به قدم هشت سال دفاع مقدس نشاندهنده عرصه های مقاومت و میدانی برای عظمت انقلاب و رهبری و مردم همیشه در صحنه بود.

فرمانده سپاه استان قم تاکید کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی کشور ما با نقش آفرینی های اثربخش خود همواره بیت المقدس های دیگری می آفرینند و در عرصه های مختلف با هدایت های حکیمانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب، حضور می یابند.

وی خاطرنشان کرد: همه ما بخصوص کسانی که در مسند مسئولیت قرار دارند باید قدر مردمی را که در تمام عرصه های مورد نیاز نظامی، اقتصادی، فرهنگی و … حضور جهادی دارند و به کشور خدمت می کنند، بدانند.

شاهچراغی با اشاره به مشکلات موجود در عرصه های اقتصادی و فرهنگی و … تاکید کرد: این مشکلات به خاطر این است که کارها از جنس دفاع مقدس نیست؛ اگر جنس خدمت از نوع فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و برای کسب رضای الهی باشد، این نوع خدمت، عزت آفرین و ماندگار و جاودان خواهد بود.

وی تصریح کرد: خدمت برای کسب رضای الهی به کسانی که در این راه قدم بر می دارند، قوت می دهد.

فرمانده سپاه استان قم با ذکر خاطره ای، یاد و نام شهدا بخصوص فرماندهان شهید لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب(ع) در دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم