تابلو تقاطع رزمندگان اسلام رونمایی می‌شود
تابلو تقاطع رزمندگان اسلام رونمایی می‌شود

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم گفت: مراسم رونمایی تابلوی تقاطع رزمندگان اسلام برای تقدیر و همچنین یادواره رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم امشب در محل این تقاطع برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سیدمجتبی سبحانی ثابت با اشاره به نامگذاری تقاطع ۱۵ خرداد و عماریاسر به نام رزمندگان اسلام اظهار کرد: بنا به درخواست تعدادی از پیشکسوتان جنگ‌ تقاطع عماریاسر و ۱۵ خرداد با رای اعضای شورای اسلامی شهر به نام رزمندگان اسلام نامگذاری شد.

وی با تاکید بر اینکه پس از تصویب نامگذاری این تقاطع به عنوان رزمندگان اسلام پیشکسوتان جنگ اعلام کردند که قصد برگزاری مراسمی در حاشیه رونمایی از تابلو این تقاطع دارند تصریح کرد: در همین راستا مراسم رونمایی تابلوی تقاطع رزمندگان اسلام برای تقدیر و همچنین یادواره رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم امشب در محل این تقاطع برگزار خواهد شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با بیان اینکه یکی از فرماندهان نظامی در این مراسم سخنرانی خواهد کرد و برنامه‌های جنبی نیز برگزار خواهد شد افزود: تلاش داریم که نمادی از رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در این تقاطع اجرا شود.

وی همچنین بیان کرد: سازمان زیباسازی و سازمان فرهنگی و شهرداری منطقه یک برای آماده‌سازی این تقاطع و نمادسازی و نامگذاری به عنوان رزمندگان اسلام تلاش‌های زیادی داشتند که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم