جشنواره فروشنده و فروشگاه برتر در قم برگزار می‌شود
جشنواره فروشنده و فروشگاه برتر در قم برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برپایی جشنواره فروشنده و فروشگاه برتر در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سید موسی حسینی کاشانی در نشست خبری نخستین جشنواره فرهنگی فروشنده و فروشگاه برتر استان که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار کرد: پس از برسی و برگزاری جلسات متعدد جلسات به این نتیجه رسیدیم که جشنواره فروشنده و فروشگاه برتر را در قم برگزار کنیم.

وی افزود: فروشگاه های موجود در سطح شهر از مجموعه های تاثیرگذار و مرتبط با مردم هستند که این جشنواره یک طرح نو و جدید است که به توسعه حجاب و عفاف و مشتری مداری و حمایت از کالای ایرانی میپردازد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم درباره شاخص‌های این جشنواره گفت: رونق تولید کالای ایرانی،حجاب و عفاف،نام زیبای فروشگاه،مشتری مداری،انصاف،تبلیغات فرهنگی، چیدمان و خلاقیت و نوآوری، شاخص هایی هستند که مردم بر اساس آنها به فروشگاه های برتر رأی خواهند داد.

وی ادامه داد: تاکنون پیامک های فراوانی به دستمان رسیدا است و مجری اصلی این چشنوارا را انجمن تبلیغات استان است و الگوی مناسبی برای مشارکت مردمی است.

حسینی کاشانی بر لزوم فارسی بودن نام فروشگاه ها تأکید کرد و اظهار داشت: مردم هر کدام از فروشگاه های کوچک و بزرگ که دارای هر یک از این ویژگی ها هستند را در قالب پیامک به ما معرفی می کنند و سپس گروه های ارزیاب به بررسی این مساله می پردازند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی ۲۰ الی ۳۰ فروشگاه و اهدای لوح به آنها در مراسم اختتامیه جشنواره خبر داد و عنوان کرد: به کسانی که برای ستاد جشنواره پیامک ارسال کنند نیز به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد ضمن اینکه فروشگاه‌ها باید نهایت تلاش خود را کنند و بدانند عملکرد آنها مورد نظارت قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری جشنواره را الگوسازی است و این جشنواره تنها به فروشگاه های بزرگ اختصاص ندارد و فروشگاه های کوچک نیز در این جشنواره حضور خواهند یافت و تاکید کرد فروشگاههایی که مجوز لازم را ندارند از چشنواره حذف خواهند شد.

انتهای پیام/