توزیع ۱۱ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه شش قم
توزیع ۱۱ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه شش قم

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم از توزیع و پخش یازده هزار تن آسفالت در سطح معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علی حاتمی فرد اظهار کرد: در راستای اجرای این مهم روکش آسفالت در بلوار حضرت معصومه (س) و روکش سطح منطقه ساماندهی شدند.

وی با بیان اینکه رعایت کیفیت آسفالت در سطح معابر تأثیر بسزایی در روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهری دارد، اظهار داشت: براین اساس عملیات مرمت و روکش آسفالت خیابان‌های مذکور به تناژ ۳ هزار تن اجرایی شد.

حاتمی فرد بیان کرد: یکی از موضوعاتی که همه‌ساله از ابتدای سال جاری در دستور کار مدیریت شهری قرار می‌گیرد، رسیدگی به وضعیت روکش آسفالت معابر است تا با روان‌سازی حرکت خودروها و عابرین پیاده، شاهد پیشگیری از ایجاد ترافیک در شبکه‌های معابر درون‌شهری باشیم.

مدیر منطقه شش شهرداری قم عنوان کرد: با توجه به مشکلات خیابان‌ها و محلات سطح این منطقه و نیاز بعضی از معابر به ترمیم و روکش آسفالت طی سال جاری عملیات لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌های سطح شهر به‌صورت مستمر و با در نظر داشتن اولویت‌ها در حال اجراست.

وی بابیان اینکه در حال حاضر چندین عملیات در سطح منطقه اجراشده است، عنوان کرد: در این خصوص ارزیابی‌های لازم نسبت به شناسایی و ساماندهی معابری که نیاز به ترمیم و تعویض روکش آسفالت دارند، صورت گرفته است.

وی در ادامه از انجام عملیات زیرسازی و آسفالت ادامه رمپ بلوار حضرت معصومه (س) به سمت کمربندی امام علی (ع) ، اتصال خیابان شهید فهیمی به خیابان امامزاده ابراهیم ، شوارع فرعی خیابان های سروستان و انارستان ، کوچه ۲۷ بلوار حضرت معصومه (س) ، کوچه ۳۱ خیابان ثامن الائمه و شوارع فرعی شهرک فاطمیه و خیابان حقیقت از ابتدای سال جاری خبرداد و گفت: به دنبال جذب اعتبارات بیشتر جهت ساماندهی و استاندارد سازی شبکه معابر درون‌شهری هستیم.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم