فعالیت ۷ نمایندگی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در قم
فعالیت ۷ نمایندگی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در قم

سه نمایندگی ویژه و چهار دفتر نمایندگی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در قم مشغول فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، شرکت آتیه سازان حافظ وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران در سال ۱۳۸۰ بر اساس قانون بیمه همگانی خدمات درمانی و ساختار نظام و تامین اجتماعی (مصوبه هیئت وزیران) و مجوز قانونی سازمان بیمه سلامت ایران تاسیس شد.

از مهمترین اهداف تاسیس شرکت می‌توان به ارتقاء و رشد سطح سلامت جامعه و کمک به اصلاح ساختار نظام سلامت از طریق گسترش خدمات درمانی ، ارائه طرح های نوین بیمه ای و افزایش رضایتمندی بیمه گذاران اشاره کرد.

در حال حاضر شرکت آتیه سازان حافظ از طریق ۳۹ شعبه استانی، ۱۱۶۵ نمایندگی و ۴۹۵۴ مرکز و موسسه تشخیص درمانی طرف قرارداد در کشور ، اعم از بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و دانشگاهی، دی کلینیک‌ها ، درمانگاه‌ها، مراکز سی تی اسکن، ام آر آی، آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها، تصویربرداری‌ها، فیزیوتراپی‌ها و … یه بیمه شدگان ارائه خدمت می‌کند.

شعبه استان قم نیز در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در راستای ارائه خدمت به بیمه شدگان کار خود را آغاز کرده است.

در حال حاضر به جز شعبه مرکزی استان قم، سه نمایندگی ویژه و چهار دفتر نمایندگی در سطح شهر مقدس قم فعال بوده و در حال ارائه خدمت به حدود ۹۰ هزار نفر از بیمه شدگان هستند..

حدود ۸۵ مرکز درمانی اعم از بیمارستانی، درمانگاهی، داروخانه ، آزمایشگاه ، تصویربرداری و … طرف قرار داد شعبه مرکزی استان قم، به بیمه شدگان خدمات ارائه می‌کنند.

بیمه شدگان می‌توانند با در دست داشتن مدارک مثبته به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کرده و از خدمان آنلاین در کوتاه‌ترین زمان بهره‌مند شوند.

در صورتیکه بیمه شدگان به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد در استان و یا خارج از استان مراجعه و خدمات دریافت کرده باشند با ارائه مستندات به هر یک از شعب سراسر کشور و یا نمایندگی‌ها می‌توانند مبلغ هزینه شده را (تا سقف قرارداد) در حداقل بازه زمانی تعیین شده در قرارداد مربوطه دریافت کنند.

لازم به ذکر است بیمه شدگان این شرکت می‌توانند پیشنهادات و انتقادات خود را به صورت سیستمی از طریق شماره ۷۵۰۱۳  پیگیری کنند تا در اسرع وقت نسبت به بررسی آنها اقدامات لازم صورت خواهد بگیرد.

انتهای پیام/