دومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های برخط استان قم برگزار می‌شود
دومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های برخط استان قم برگزار می‌شود

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان قم گفت: دومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های برخط استان قم آبان ماه امسال برگزار خواهد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سید موسی حسینی کاشانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های برخط استان قم در سال جاری گفت:امسال بر اساس آسیب‌شناسی صورت گرفته مهلت ارسال آثار تا یکم مهرماه خواهد بود تا زمان کافی در اختیار شرکت کننده ها وجود داشته باشد.

وی بابیان این‌که از نقطه نظرات خبرنگاران در برگزاری جشنواره امسال استفاده‌شده است، ابراز داشت: یکی از ایراداتی که سال گذشته خبرنگاران گرفتند این بود که اختتامیه جشنواره با روز خبرنگار هم‌زمان نباشد و این خواسته امسال رعایت شد.

حسینی کاشانی افزود: خواهشمندیم شرکت‌کنندگان قواعدی که برای جشنواره اعلام می‌شود را تا زمان پایان جشنواره رعایت کنند.

وی ادامه داد: مطالبه‌ای جدی دیگری که از خانواده رسانه‌ها وجود دارد این است که خبرنگاران از مسئولان مطالبه گری کنند و بتوانند موشکافی‌های لازم را انجام دهند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ایجاد انگیزه در بین اهالی رسانه را خواستار شد و بیان داشت: شرکت‌کنندگان باید به موضوعات مهمی مانند رونق تولید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: همه اقشار در خانه مطبوعات عضو هستند و همین دلیل این‌خانه به عنوان نماینده رسانه ها مسئول برگزاری چشنواره هستند.

حسینی کاشانی ادامه داد: در خصوص گام دوم انقلاب نیز نظر رهبری این است که کار جدی صورت بگیرد و در این زمینه رسانه‌ها نقش کلیدی و اساسی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ابراز کرد: در نظر داریم میزبان جشنواره رسانه‌ها و مطبوعات دینی در قم باشیم و در این زمینه از نظرات همه اساتید بهره‌مند خواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نوپا بودن جشنواره در استان و برای ایجاد انگیزه در بین شرکت‌کنندگان محدودیت‌های اعمال ‌شده است تا افراد امکان شرکت در بیش از سه بخش را نداشته باشند.

انتهای پیام/