تلاش مجموعه‌های تفریحی قم برای پُر کردن بهینه اوقات فراغت
تلاش مجموعه‌های تفریحی قم برای پُر کردن بهینه اوقات فراغت

مدیر عامل مجموعه آب و تاب قم گفت: افزایش نشاط اجتماعی و کاهش بزهکاری در نسل جوان دغدغه مهم مدیران این مجموعه و سایر بخش‌های تفریحی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، رزاقی با بیان اینکه یکی از خدمات مجموعه آب و تاب، افزایش زمان ماندگاری مسافرین و زائران در استان است اظهار کرد: این مسئله در کنار این ماندگاری، افزایش درآمد عمومی از حضور مسافرین را نیز محقق می‌کند.

وی به اثرات ورزش و هیجانات مثبت در جوانان اشاره و گفت: اقشار مختلف بویژه جوانان و نوجوانان با حضور در این مجموعه و مبادرت به انجام بازی های مفرح و با نشاط، ضمن حفظ سلامتی و ایمنی کامل به تخلیه هیجانات در حین انجام بازی ها خود می پردازند.

مدیر این مجموعه تفریحی کاهش آسب های اجتماعی را از اثرات مستقیم ورزش و تفریح در جامعه دانست  و ادامه داد: طبق آمارها از زمان افتتاح این مجموعه شاهد کاهش ۱۰ درصدی آمار بزه کاری های اجتماعی بوده آیم که باعث افتخار و انگیزه کار مجموعه آب  و تاب است.

وی به پذیرش کودکان ۳ سال تا افراد مسن ۸۰ ساله در این مجموعه اشاره و اضافه کرد: یکی از نکات قابل توجه در مجموعه آب و تاب استقبال بانوان از این مجموعه است و این توفیق به واسطه امکانات امنیتی و گیت های ایکس ری سبب اطمینان افراد برای حضور در مجموعه آب و تاب شده است.

رزاقی از پذیرش بیش از ۶۵۰ هزار نفر از آغار بکار مجموعه خبر داد و ادامه داد: از این میان نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر سهم بانوان است.

وی برنامه های آینده شرکت مهندسی تصفیه گستر را مورد توجه قرار داد و گفت: ایجاد مرکز تخصصی درمانی در فضایی بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع که در موارد درمان بیماری ها جذب گردشگر سلامت نقشی بسزا خواهد داشت. سالن برف ، از دیگر طرح ها و ایده های این مجموعه است که در ایجاد فضای مهیج تفریحی مجموعه آب و تاب تاثیری مهم خواهد داشت.

مدیرعامل مجموعه آب و تاب با تاکید بر مشکلات موجود در مسیر توسعه و اجرای این طرح در طول سالیان گذشته، تصریح کرد: یکی از دشواری های اجرای این پروژه بازپرداخت تسهیلات به بانک بوده است و مجموعه آب و تاب انتظار داشت بواسطه کار فرهنگی- ورزشی این مجموعه و نقش آن در نشاط اجتماعی، مهلتی منطقی برای بازپرداخت اقساط تسهیلات داده می شد تا پس از بازاریابی و درآمد زایی مطلوب در پرداخت این اقساط برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/