پرداخت ۱۴۰ میلیارد مطالبات مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت در قم
پرداخت ۱۴۰ میلیارد مطالبات مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت در قم

مدیرکل بیمه سلامت استان قم گفت: 140 میلیارد ریال مطالبات مراکز و موسسات طرف قرارداد این بیمه در استان قم پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محمد رضا فخاریان قمی اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و اختصاص اعتبار لازم، مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال مطالبات موسسات و مراکز دولتی و طرف قرارداد این اداره کل پرداخت شد.

وی افزود: مطالبات اردیبهشت ماه مراکز درمانی و بهداشتی دولتی طرف قرارداد استان به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال و مطالبات خرداد ماه داروخانه‌های خصوصی  بالغ بر۳۷ ملیارد  ریال پرداخت شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان قم با بیان اینکه مطالبات فروردین ماه بیمارستان‌های خصوصی و موسسات پاراکلینیک شامل (فیزیوتراپی،آزمایشگاه ،مراکز تصویر برداری) و مطالبات درمانگاه‌های خیریه وخصوصی نیز تا مقطع اردیبهشت پرداخته شده است گفت: از دیگر موارد می‌توان به مطالبات مراکز جراحی محدود و سطح یک روستایی تا مقطع فروردین ماه سال جاری اشاره کرد که همگی تسویه شده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: جلب رضایت بیمه شدگان محترماز الویت ها و اهداف اصلی سازمان بیمه محسوب میشودکه این مهم جزبا رضایت موسسات تشخیصی درمانی وبروزنمودن مطالبات آنان محقق نمیشود که امیدواریم با تدابیرو پیگیریهای مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس موهبتی و تمامی همکاران و فعالان حوزه سلامت بتوانیم نسبت به بروز رسانی آن اقدام کنیم.

فخاریان قمی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع و همچنین تلاش در راستای تحقق دولت الکترونیک یکی ازاهداف  سازمان بیمه سلامت  و ادارات کل بیمه استانها در سالجاری را مدیریت منابع و مصارف و تحقق دولت الکترونیک دانست.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت استان قم