گردهمایی جانبازان نخاعی در قم برگزار شد
گردهمایی جانبازان نخاعی در قم برگزار شد

گردهمایی جانبازان نخاعی قم به منظور دیدار جانبازان با مدیرکل بنیاد، بررسی مسایل و مشکلات آنها و تعامل و ارتباط جانبازان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سید جواد هاشمی در این مراسم ضمن تکریم مقام جانبازان گفت: فرصت خدمت گزاری به یادگاران هشت سال دفاع مقدس مدال افتخاری بر سینه خادمان به شهدا و ایثارگران است .

وی افزود: امیدواریم بتوانیم خالصانه آنچه در توان داریم با سعه صدر و خوش خلقی در خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم تاکید کرد: جانبازان هشت سال مردانه در برابر دشمنان ایستادند و با ایمان راسخ و گوش به فرمان امام پیروز جبهه های حق علیه باطل شدند و در طول سالهای بعد از دفاع مقدس نیز با وجود رنج مجروحیت با صبر و ایثار و ایستادگی بر آرمان شهدا سرمایه های عظیم نظام اسلامی هستند و الگوی صبر و ایثار برای نسلهای انقلاب می باشند.

 

بنیاد شهید استان قم مفتخر به خدمت رسانی به ۴۲ جانباز نخاعی است

وی همچنین در دیدار با خانواده معظم شهیدان محمد عظیمی بیدگلی، عباس نجفی فرزانه و جواد نجفیان صرمی ضمن تکریم خانواده معظم شهدا گفت: خانواده معظم شهدا سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستند.

هاشمی افزود: خانواده شهدا با ایثار و صبر خویش مایه عزت و آبرو برای نظام اسلامی شدند، دیدار با خانواده معظم شهدا ادای دین به ساحت مقدس شهدا است، والدین شهدا مایه خیر و برکت هستند دعای ایشان گره گشا است.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم