برگزاری لیگ هاکی بانوان در قم الگویی برای دیگر استان‌هاست
برگزاری لیگ هاکی بانوان در قم الگویی برای دیگر استان‌هاست

نائب ‌رئیس هاکی با اشاره به اهتمام این فدراسیون به بخش بانوان گفت: برگزاری این لیگ در قم، موجب تشویق سایر استان‌های کشور برای برگزاری مسابقات لیگ درون استانی شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، آلی‌لا عطار در آیین اختتامیه نخستین دوره لیگ هاکی بانوان استان قم اظهار کرد: امسال مسابقات المپیاد دختران را پیش رو داریم که برای نخستین بار در داخل چمن برگزار می‌شود و در ادامه مسابقه‌های لیگ و امیدها ترتیب می‌یابد.

وی همچنین از تشکیل تیم‌های ملی هاکی زنان در رده‌های پایه خبر داد و گفت: انتخاب تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف و برگزاری اردوهای تیم‌های ملی از دیگر برنامه‌های فدراسیون در بخش بانوان است.

نائب رئیس فدراسیون هاکی گفت: اولین دوره لیگ استانی هاکی در بخش بانوان در استان قم با شرکت ۶ تیم و انجام ۳۰ مسابقه به‌صورت دوره‌ای برگزار و امروز آیین اختتامیه و تجلیل از تیم‌های برتر انجام شد.

وی با اشاره به اهتمام این فدراسیون به بخش بانوان ابراز امیدواری کرد که برگزاری این لیگ در قم، موجب تشویق سایر استان‌های کشور برای برگزاری مسابقات لیگ درون استانی شود.

عطار سطح فنی بازیکنان و مسابقات مذکور را خوب ارزیابی و اظهار کرد: بازیکنان این استان نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته‌اند.

گفتنی است نخستین دوره لیگ هاکی بانوان استان قم، به مناسبت دهه ولایت در سالن ورزشی چندمنظوره حضرت ابوالفضل(ع) قم برگزار شد و تیم‌های گل آفتابگردان، گل نرگس، گل رُز، گل نیلوفر، گل مریم و گل شقایق به ترتیب مقام‌های اول تا ششم را کسب کردند.

انتهای پیام/