نیازمند تغییر باور مردم در حوزه سلامت هستیم
نیازمند تغییر باور مردم در حوزه سلامت هستیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: ما بیش از آنکه نیاز به تجهیزات پزشکی داشته باشیم، نیازمند تغییر باور مردم در زمینه سلامت هستیم و اصحاب رسانه در تحقق این امر می‌توانند مفید واقع شوند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدارقم، ابوالفضل ایرانی‌خواه شامگاه یکشنبه در آئین تجلیل از فعالان رسانه ای عرصه سلامت که در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد،گفت:خبرنگاران در انعکاس اخبار مربوط به بخش سلامت نقش پررنگی دارند و ما توسط اهالی رسانه با مردم ارتباط پیدا می‌کنیم.

وی افزود: ما پیش از آنکه به تجهیزات پزشکی داشته باشیم،نیازمند تغییر باور مردم در رمینا سلامت هستیم و اصحاب رسانه در تحقق این انر مهم میتوانند نقش بزرگی ایفا کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت:ما این انتظار را از خبرنگاران داریم که به ما یاری رسانده و فراتر از اطلاع رسانی ها،در اطلاع رسانی مسائل و مشکلات مردم نقش ایفا کنند.

وی بیان کرد: خبرنگاران نقش قابل توجه در تبیین جایگاه سلامت در جامعه دارند و ما از این منظر در جایگاه رفیعی قرار داریم و امروز بیش از هر چیزی احتیاج داریم که دانش مردم در بخش سلامت تحول پیدا کند.

ایرانی‌خواه با بیان اینکه سبک زندگی و باورهای مردم نسبت به اهمیت تغذیه و ورزش باید دچار تحول شود عنوان کرد: نظام ارجاع یکی از اهداف مهمی است که کشور در بخش سلامت باید در نظر بگیریم.

انتهای پیام/