پیام تسلیت جامعهالمصطفی در پی درگذشت «حجت‌الاسلام خلیل ساحوری»
پیام تسلیت جامعهالمصطفی در پی درگذشت «حجت‌الاسلام خلیل ساحوری»

جامعةالمصطفی‌العالمیه در پی درگذشت «حجت‌الاسلام خلیل ساحوری»، طلبه اهل شیلی جامعةالمصطفی، پیام تسلیتی صادر کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، جامعهالمصطفی‌العالمیه در پی درگذشت «حجت‌الاسلام خلیل ساحوری»، طلبه اهل شیلی جامعهالمصطفی، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

«وَ مَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ»

هر گاه کسی از خانه خویش برای هجرت به سوی خدا و رسول بیرون آید و در سفر، مرگ وی فرارسد، اجر و ثواب چنین کسی بر خداست». (نسا: ۱۰۰)

روح بلند مهاجر فی سبیل‌الله، «جناب حجت‌الاسلام خلیل ساحوری» به عالم اعلا شتافت تا با اولیای الهی همنشین گردیده، از شربت گوارای حیات جاوید مرتزق و به خلعت نعیم مقیم متلبس گردد. صبر و متانت او در تحمل درد و عشق او به خانواده و فرزند و آرامش او در پذیرش لباس رجعت، موجب مباهات است. سفرکرده از دیار مسیح به باغ محمد(صلوات‌الله علیه) چنین  آرامش باشکوهی یافت و البته ما و مردم شیلی را در حسرت آموزه‌های خویش واگذاشت. امید است راه آن عزیز به همت اهل ایمان در آن دیار استمرار یابد و بیرق معنویت و محبت به خداوند و اولیای الهی در آن سرزمین همچنان افراشته بماند.

جامعهالمصطفی این عروج معنوی را به همه محبان اهل‌بیت(علیهم‌السلام) در امریکای لاتین و به ویژه بازماندگان این عزیز تسلیت گفته، علو درجات ایشان را از خداوند منان مسئلت دارد.

روحش شاد و راهش پررهرو باد

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی