دیدار استاندار قم با رئیس جمهور
دیدار استاندار قم با رئیس جمهور

استاندار قم با حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی ریاست جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، بهرام سرمست استاندار قم عصر دوشنبه با حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران دیدار و با تشریح آخرین وضعیت استان در بخش‌های مختلف سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی، خواستار عنایت ویژه ریاست جمهور و صدور اوامر عالی برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام استان شد.

روحانی هم در این دیدار ضمن اشاره به اهتمام وزارتخانه‌ها در تکمیل پروژه‌های استان قم، تسریع در اجرا و بهره‌برداری از پروژه قطار سریع السیر تهران – قم – اصفهان همچنین نوسازی، بهسازی و توانمندسازی بافت‌های فرسوده شهر قم را مورد تاکید قرار داد.

موضوع مهم در این دیدار، توصیه رئیس جمهور بر تداوم و استمرار فعالیت‌ها و تلاش‌های اثربخش استاندار قم در زمینه ایجاد تعادل و تقویت اعتدال در فضای سیاسی استان و روحیه مردم‌داری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های ارزشمند مراجع، علما و فضلای حوزه علمیه قم و همچنین اساتید و صاحبنظران دانشگاهی در پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه استان بود.

اهمیت  توسعه زیر ساخت‌های گردشگری و تقویت صنعت گردشگری مذهبی در استان قم، موضوع دیگری بود که در گفت‌وگوی استاندار با رئیس جمهور مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم