آخرین وضعیت آب و هوای کشور – ۹۸/۰۷/۲۳
آخرین وضعیت آب و هوای کشور – ۹۸/۰۷/۲۳

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در بعد از ظهر و اوایل امشب (۲۳ مهر ماه) در برخی نقاط استان‌های فارس، بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، صادق ضیائیان اظهار کرد: در بعدازظهر فردا (۲۴ مهرماه) این شرایط در جنوب استان فارس، ارتفاعات استان‌های هرمزگان و کرمان و جنوب بوشهر پیش‌بینی می‌شود.

به گفته ضیائیان در سایر مناطق کشور تا ظهر شنبه (۲۷ مهرماه) جوی به نسبت پایدار حاکم خواهد بود و در نوار شمالی کشور به‌طور نسبی دما افزایش می‌یابد.

وی افزود: از اواخر شنبه و روز یکشنبه (۲۷ و ۲۸ مهرماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی نقاط شمال غرب و غرب بارش رخ می‌دهد.

ضیائیان در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۴ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۶ و ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت پس فردا ( ۲ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در این روز در کمترین زمان به ۲۷ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۱۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا