سومین نمایشگاه گل و گیاه در قم برگزار می‌شود
سومین نمایشگاه گل و گیاه در قم برگزار می‌شود

مدير عامل شركت نمايشگاهي سفيران گفت: سومین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با سوغات، هدایا و صنايع دستي در قم برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حامد خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با نمایشگاه زیبای گل و گیاه، سوغات هدایا و صنایع دستی به استقبال بهار ٩٨ قم می‌رویم.

وی افزود: شرکت نمایشگاهی سفیران بار دیگر به همراه تولیدکنندگان ٢٠ استان کشور به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم خواهد رفت.

خورشیدی عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور برترین تولیدکنندگان گونه‌های گل و گیاه طبیعی از استان‌های مختلف از جمله مازندران، همدان، تهران، خوزستان، اراک و فارس برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی سفیران تصریح کرد: در نمایشگاه گل و گیاه انواع گیاهان آپارتمانی، گل‌های تزیئنی، کاکتوس، بونسای، گل اکواریوم، تراریوم و انواع گلدان و ادوات باغبانی عرضه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین انواع مواد غذایی و سوغاتی هر استان مانند عسل خوانسار ، باقلوای تبریز، عرقیات  کاشان و معجون شیراز ، گز اصفهان و … در کنار انواع صنایع دستی از جمله سفال همدان، بدلیجات سنتی، صنایع دستی اصفهان و شیراز  عرضه می شود.

خورشیدی گفت: این نمایشگاه از تاریخ بیست و یکم تا بیست و ششم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم برپا بوده و از ساعت 16 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/