لزوم توجه ویژه به مباحث امنیتی و انتظامی در استراحت‌گاه غدیر
لزوم توجه ویژه به مباحث امنیتی و انتظامی در استراحت‌گاه غدیر

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم خواستار توجه به مباحث امنیتی و انتظامی در نوروز امسال به ویژه در استراحتگاه‌های شهری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، امیر سامع در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی که در سالن جلسات ساختمان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه در بارندگی اخیر نزدیک به ۲۰ میلیمتر بارندگی را در شهر مقدس قم داشته‌ایم، اظهار کرد: نیروهای شهرداری قم همه تلاش خود را بکار گرفتند تا شهروندان با کمترین مشکل روبرو باشند.

وی از برگزاری جلسات مختلف استانی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی در راستای انجام هماهنگی‌های لازم برای خدمت‌رسانی به زائران شهر مقدس قم یاد کرد و افزود: شهرداری تلاش می‌کند تا ظرفیت‌های همه دستگاه‌ها را مورد توجه قرار داده و مشارکت لازم را با مجموعه‌های مختلف داشته باشد.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم با بیان اینکه بهره‌برداری از حمام‌ها در برخی از نقاط زائرپذیر شهر قم دنبال می‌شود، عنوان کرد: توجه به مباحث امنیتی و انتظامی در نوروز امسال به ویژه در استراحتگاه‌ها بسیار مهم است که در این میان باید به وضعیت بوستان غدیر توجه ویژه‌تری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه‌های مختلف شهرداری برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی بسیج شده‌اند، عنوان کرد: امیدواریم امسال نسبت به سال گذشته بتوانیم افزایش زمان ماندگاری زائران را در قم رقم بزنیم.

انتهای پیام/