اجتماع بزرگ یاوران حضرت خدیجه کبری(س) در قم برگزار می‌شود
اجتماع بزرگ یاوران حضرت خدیجه کبری(س) در قم برگزار می‌شود

مدیر موسسه حضرت خدیجه(س) گفت: جشن سالگرد ازدواج پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) در قم برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدارقم، حجت‌الاسلام زهیر ثباتی مقدم در نشست خبری ظهر امروز با اصحاب رسانه اظهار کرد: ششمین اجتماع بزرگداشت ام المومنین حضرت خدیجه(س) به مناسبت ازدواج پیامبر با این بانوی بزرگوار برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:۷۰ هزار زائر اولی به قم، ۳۰هزار زائر اولی به مشهد مقدس و ۶۵۰۰ زائر اولی به کربلا و عتبات عالیات فرستاده‌شده که در اربعین سال جاری دو هزار زائر اولی به کربلا توسط موسسه حضرت خدیجه (س) فرستاده‌شده‌اند.

مدیر موسسه حضرت خدیجه(س) با اعلام برنامه‌های ششمین دوره بزرگداشت حضرت خدیجه(س)، تصریح کرد: حجت‌الاسلام فرحزاد، حجت‌الاسلام رفیعی هنرمند اکبر عبدی، پارسا خائف، علی ضیا، صابر خراسانی و حسن شالبافان ازجمله افرادی هستند که در این مراسم برنامه اجرا می‌کنند.

وی با بیان اینکه موسسه  فعالیت‌های زیادی در جهت برپایی مراسمات شادی اهل‌بیت(ع) داشته است، افزود: این مراسم در مجموعه خانه مهندس در خیابان ۲۲ پردیسان اجرا و همانند سال‌های گذشته از هنرمندان و طنزپردازان نیز در این برنامه استفاده می‌شود.

ثباتی مقدم ادامه داد: در حوزه امور خیریه و زیارت اولی‌ها که از فعالیت اصلی موسسه حضرت خدیجه(س) میباشد کارهای بسیار خوب و شایسته ای انجام شده است.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بهترین نوع جشن را برگزار کنیم که این برنامه‌ها با همراهی مردم فهیم قم بوده که مردم قم ثابت کردند شایستگی برگزاری این‌طور برنامه‌ها رادارند.

مدیر موسسه حضرت خدیجه(س) گفت: ما برای این برنامه بیش از ده هزار نفر تدارک دیده‌ایم چراکه نباید مردم قم برای یک مراسم شاد به خارج از قم بروند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی