شرکت آب و فاضلاب دستگاه برگزیده استان در اجرای «طرح سپاس» شد
شرکت آب و فاضلاب دستگاه برگزیده استان در اجرای «طرح سپاس» شد

شرکت آب و فاضلاب استان قم در طرح سپاس بنیاد شهید (تکریم مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران) به عنوان دستگاه برگزیده معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، جلسه شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروز با حضور استاندار، فرماندار، مدیرکل بنیاد شهید استان و مدیران سایر دستگاه‌های استان در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید استان در این جلسه، دستگاه‌های برگزیده استان در اجرای طرح سپاس(تکریم مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران) را معرفی کرد که دکتر صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب به عنوان نخستین دستگاه، لوح سپاس خود را از استاندار قم دریافت کرد.

در این لوح سپاس که به امضا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم رسیده، آمده است: خدمت‌رسانی و تکریم مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم از مقام ایثار، گذشت، فداکاری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

سیدجواد هاشمی در ادامه این لوح سپاس ضمن تجلیل از اهتمام شرکت آب و فاضلاب در تکریم خانواده معظم شاهد و ایثارگر در سال 97 آورده است: این خدمات خالصانه و صادقانه مدال افتخاری بر سینه خادمان به شهدا و ایثارگران و موجبات رضایت حق‌تعالی است.

در بخش پایانی این لوح سپاس خاطرنشان شده است: اکنون همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا فرصت را مغتنم شمرده و از خدمات بی‌دریغ و خالصانه شما کمال سپاس را داریم و ضمن آرزوی صحت و سلامت برای جنابعالی و همکاران محترمتان، موفقیت روزافزونتان را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و با اجرای منویات مقام معظم رهبری از خداوند متعال مسئلت دارم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر، بر لزوم توجه به خانواده معظم و معزز شهدا تأکید کرد و خواستار رسیدگی هر چه بیشتر به خانواده‌های شهدای مدافع حرم به ویژه تیپ فاطمیون شد.

انتهای پیام/