تحصیل ۳ هزار دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث
تحصیل ۳ هزار دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث

معاون دانشگاه قرآن و حدیث با بیان اینکه بیش از سه هزار دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند گفت: تاکنون 5 هزار و 500 نفر نیز از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی پیش از ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران با موضوع  برنامه های بیستمین سالگرد تاسیس دانشگاه قرآن و حدیث، گفت: تا کنون حدود ۸هزار نفر در این دانشگاه با علوم حدیث آشنا شده اند .

وی با بیان اینکه بیش از ۳هزار دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث در حال تحصیل هستند گفت: تاکنون ۵هزار و پانصد نفر نیز از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

معاون آموزش و پژوهش دانشگاه قرآن و حدیث ادامه داد: فارغ التحصبلان این دانشگاه تا کنون بیش از ۲۵۰۰ پایان نامه و رساله در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به جامعه ارائه کرده اند.

وی تدوین منابع درسی و درسنامه های آموزشی برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث را از دیگر فعالیت های این مرکز آموزش عالی و تولید هزاران ساعت دروس الکترونیک با بهره مندی از استادان مجرب و صاحب نام در حوزه های مختلف مباحث قرآن و حدیث و کلام و روانشناسی و رشته های مرتبط صورت گرفته است.

معاون آموزش و پژوهش دانشگاه قرآن و حدیث  تدوین مقاله های و رساله های دکتری در حوزه مباحث حدیثی را از دیگر برکات این دانشگاه نام برد و گفت:دانشگاه قرآن و حدیث، هزاران نفر دانشجو در دوره های حضوری و مجازی در مقاطع مختلف اعم از طلاب و دانشجویان غیر طلبه آموزش داده است.

غلامعلی در پایان بااشاره به فعالیتهای دانشگاه در پایان گفت:توسعه و عمومی سازی علوم و معارف حدیث با برگزاری پیش از۷۰دوره آموزشی کوتاه مدت در موضوعات حدیث و نهج البلاغه بااشتقبال خوب مردم مواجه شد که باعث آشنایی حدود ۱۰هزار نفر با فعالیت ها و برنامه های دارالحدیث شد.

انتهای پیام/