نشست دبیران اقامه نماز قم برگزار شد
نشست دبیران اقامه نماز قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم هدف از برگزاری نشست دبیران نماز ادارات را توجه بیشتر به موضوع نماز در ایام سال نو عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم، محمد خامه‌یار در چهارمین نشست دبیران اقامه نماز قم که در سالن همایش‌های بهزیستی برگزار شد اظهار کرد: این نشست در آغاز ماه عبودیت و بندگی و در آستانه فرا رسیدن سال جدید برگزار می‌شود که انتظار می‌رود ما میزبان خوبی برای زائران کریمه اهل البیت(ع) با ترویج فرهنگ اقامه نماز باشیم.

وی افزود: از کارهای خوب دبیران اقامه نماز که موجب تحول در استان شده است باید تقدیر و تشکر کرد و آن را به عنوان کارهای فاخر و ماندگار دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان قم برگزاری جشن‌های تکلیف، دوره‌های آموزشی در مدارس، نصب تابلوهای مسافت شرعی و حدترخص، ساخت چند نمازخانه، برگزاری دوره‌های مختلف نماز برای کارکنان ادارات، برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری اجلاس نماز، رسیدگی به وضعیت نمازخانه‌های استان را از جمله اقدامات خوب این ستاد با همکاری دبیران اقامه نماز عنوان کرد.

وی با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز گفت: باید مسافران نوروزی برای انجام فرایض دینی از همه امکانات استان به ویژه نمازخانه‌ها وسرویس‌های بهداشتی استفاده کنند، لذا دبیران اقامه نماز فضاهای موجود را در اختیار مسافران و زائران به منظور اقامه نماز در ایام تعطیل قرار دهند.

خامه‌یار از ایجاد گشت مشترک با ادارات ذی‌ربط به منظور بازدید از نمازخانه‌های بین راهی را یادآور شد و گفت: در طول ایام نوروز نمازخانه‌های بین راهی مورد بازدید قرار می‌گیرد و مجتمع‌های رفاهی – خدماتی که نمازخانه‌های قابل قبول دارند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ستاد اقامه نماز استان قم