چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم استان قم برگزار می‌شود
چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم استان قم برگزار می‌شود

فرمانده لشکر مردم پایه 17 علی بن ابیطالب (ع)گفت: چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم استان قم در سالن بیداری اسلامی جامعه الزهرا برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سردار اسدالله گنجعلی پیش از ظهر امروز در نشست خبری یادواره شهدای مدافع حرم استان قم که با حضور اصحاب رسانه در مجتمع شهید آیت الله سعیدی برگزار شد، با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم استان قم همزمان با سالروز آغاز عملیات آزادسازی شهرک های شعیه نشین نبل و الزهرا ۵ شنبه ۱۰ بهمن در سالن بیداری اسلامی جامعه الزهرا برگزار می شود.

وی افزود: این یادواره با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی، مداحی حاج مهدی سلحشور، شعر خانی مجید تال و اجرای حمید راستی برگزار می شود،همچنین چشنوارا کبوتران حرم امشب ششم بهمن ماا بعد از نماز مغرب و عشا در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به رونمایی از شناسنامه سردار سلیمانی برگزار می شود.

فرمانده لشکر مردم پایه ۱۷ علی بن ابیطالب(ع) گفت: روایتگری ویژه همراه با پخش تصاویری از عملیات آزاد سازی شهرک های شیعه نشین نبل و الزهرا از دیگر برنامه های این یادواره است.

گنجعلی عنوان کرد:امسال همچنین در ۱۹ مدرسه پسرانه و دخترانه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان قم، یادواره شهدای مدافع حرم با برنامه های متنوع برگزار خواهد شد و روزهای اخیر با شهادت سردار سلیمانی و حادثه شهدای سانحه هواپیمایی و جان باختن هموطنان در تشییع سردار سلیمانی اگرچه تلخ اما ماندگار در تاریخ ایران است.

وی با بیان این که چشم امید مظلومان و مستضعفان به انقلاب اسلامی خیره شده است، اظهار داشت: در مقطع خاصی از تاریخ تحولات جهان هستیم و باید ابعاد گوناگون انقلاب برای جوانان تبیین شود.

گنجعلی با اشاره به اینکه دشمن هر کاری که در توان داشته علیه نظام اسلامی انجام داده است،گفت: مثلث زر و زور و تزویر تمام توان خود را بکار گرفته است اما همچنان که در ۴۰ سال اخیر به نتیجه نرسیدند باز هم نخواهند گرفت،رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب محصول تلاش ۴۰ ساله کشور را استقلال، آزادی، عزت، تدین، پیشرفت در علم و تاثیر اساسی کشور در منطقه می دانند.

فرمانده لشکر مردم پایه ۱۷ علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به اینکه دشمنان با پول گاوهای شیرده منطقه، مقاومت را هدف قرار داده اند،گفت: جبهه مقاومت به یاری خدا تصمیم به مقاومت گرفته است و با استحکام در این راه قدم برمی دارد.

وی با اشاره به ولایت مداری سردار سلیمانی، اظهار کرد: سردار سلیمانی اعتقاد داشت که مهم ترین مسئله در عاقبت به خیری رابطه قلبی با حکیمی است که سکان انقلاب را در اختیار دارد.

گنجعلی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی ۴۰ سال لباس رزم از تن بیرون نکرد،سردار سلیمانی در راه انجام وظیفه از هیچ چیز پرهیز نداشت و شهادت سردار سلیمانی انرژی جدیدی برای مبارزه با آمریکا ایجاد کرده است،راهپیمایی میلیونی مردم عراق و خروج آمریکا از منتطقه حاصل خون سردار سلیمانی و سایر شهدا است،شهدا نه تنها برای گذشته و حال بلکه برای آینده بهتر انقلاب و کشور مجاهدت کردند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی