پذیرش طلبه از بین دانش‌آموزان نخبه در مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع)
پذیرش طلبه از بین دانش‌آموزان نخبه در مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع)

مدیر مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع) گفت: این مدرسه علمیه از بین دانش‌آموزان نخبه و باانگیزه برای سال تحصیلی آینده، طلبه می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام غلام عباسی رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع) به عنوان یکی از مدارس علمیه شاخص در سطح استان قم مشغول فعالیت است.
وی افزود: مدرسه امام زین‌العابدین(ع) به طلابی با استعداد خاص نیاز دارد و بر این اساس استعدادسنجی پیش از ورود صورت می‌گیرد و طلاب آزمون شفاهی را گذرانده و با خانواده‌های آنان نیز مصاحبه می‌شود.
مدیر مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع) با بیان اینکه این مدرسه برای سال تحصیلی 99 – 1398 از بین دانش‌آموزان انقلابی، باانگیزه و نخبه اقدام به پذیرش طلبه در سطح مقدمات خواهد کرد گفت: تمام دانش‌آموزان پایه‌های هشتم و نهم متوسطه می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در آزمون این مدرسه علمیه ابتداب اید در سایت حوزه علمیه قم به آدرس www.howzeh-qom.ir ثبت نام و در مرحله دوم نیز با مراجعه به آدرس اینترنتی www.izaa.ir نسبت به ثبت نام در آزمون مدرسه امام زین‌العابدین(ع) نام‌نویسی کنند.
رفیعی خاطرنشان کرد: از پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های کتبی و مصاحبه حوزه، برای شرکت در مصاحبه حضوری مدرسه علمیه امام زین‌العابدین(ع) دعوت خواهد شد.
مدیر این مدرسه علمیه با بیان اینکه مشاوره رایگان تحصیلی پیش از ثبت‌نام در حوزه جزو خدمات این مرکز به شمار می‌رود گفت: علاقمندان برای تعیین وقت مشاوره همه روزه از ساعت 16 تا 19 با شماره تلفن‌ 32943935 – 025 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/