لزوم بررسی مجوز مراکز تخصصی پیش از انجام هرگونه عمل زیبایی
لزوم بررسی مجوز مراکز تخصصی پیش از انجام هرگونه عمل زیبایی

مدیر کلینیک پوست و موی ایرانیان گفت: به دلیل حساسیت‌های موجود، لازم است پیش از هرگونه عمل زیبایی، مجوز مراکز از سوی مراجعان مورد بررسی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، طاهایی در نشست خبری ظهر امروز که در کلینیک زیبایی پوست و موی ایرانیان برگزار شد اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از جراحی‌های زیبایی موجب شده افراد سودجو با تبلیغات کاذب شروع به کلاه‌برداری کنند.
وی هوشیاری مردم نسبت به کلینیک و مطب های زیبایی را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: قبل از هرگونه اقدامی در جهت زیبایی می‌بایست مجوزهای لازم را بررسی و پس از اطمینان اقدام به حضور و معاینه در این مراکز کرد.
مدیر کلینیک پوست و موی ایرانیان در خصوص اهمیت مباحث زیبایی گفت: به دلیل آنکه عمل‌های زیبایی رابطه مستقیم با روحیات و حضور در جامعه دارد اگر به درستی انجام نشود در برخی موارد سبب خانه‌نشینی فرد برای سال‌های متوالی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: کلینیک پوست و موی ایرانیان با بیش از 16 فوق تخصص پوست و مو و جراحان زیبایی، توانسته در تمام ایام سال پاسخگوی شهروندان و همچنین مراجعانی از دیگر استان‌ها باشد.
وی ادامه داد: این مرکز دارای تندیس درمانگاه برتر پوست و مو از دانشگاه تهران است که مایه افتخار برای استان در سطح کشور به شمار می‌رود همچنین این مرکز با اعطای وام قرض‌الحسنه و بدون بهره در راستای تسهیل روند خدمات زیبایی به مراجعان، گام مهمی برداشته است.
مدیر کلینیک پوست و موی ایرانیان در پایان از اهمیت بحث توریسم درمانی سخن گفت و خاطر نشان کرد: شاهد پتانسل خوبی در این زمینه هستیم اما ضعف‌هایی نیز داریم که امیدواریم با حمایت و مساعدت متولیان امر بهداشت درمان و تعامل با مراکز خدمات زیبایی، شاهد رشد و ترقی در این عرصه باشیم.
انتهای پیام/