نخستین فراخوان ثبت نام دوره‌های مجازی معارف اسلامی/ برگزاری پنج دوره مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان
نخستین فراخوان ثبت نام دوره‌های مجازی معارف اسلامی/ برگزاری پنج دوره مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان

فراخوان نخستین دوره‌های مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، فهیمه الیاسی از آغاز ثبت نام در دوره‌های مجازی این مرکز خبر داد و اظهار کرد: این دوره‌ها شامل پنج دوره آموزشی شامل «آشنایی با معارف قرآن کریم»، «آشنایی با صحیفه سجادیه»، «احکام مختص بانوان»، «آرامش در زندگی از منظر قرآن» و «والدگری مثبت» است.

وی افزود: این دوره‌ها در ایام فروردین ۱۳۹۹ به مدت ۱۰ جلسه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا هزینه شرکت در هر دوره را با تخفیف ویژه ۳۰ هزار تومان عنوان و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان جهت تکمیل فرآیند ثبت نام، هزینه دوره را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۲۰۰۹ به نام حوزه علمیه خواهران جامعه الزهرا علیهاالسلام واریز و عکس فیش واریزی خود را به ایمیل مرکز ارسال کنند.

الیاسی مهلت ثبت نام در این دوره را تا ۱۵ فرودین ۱۳۹۹ اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با ایمیل مرکز به آدرس borhan@jz.ac.ir مکاتبه کنند.

وی یادآور شد: یکی از رسالت‌های این مرکز، برگزاری دوره‌های متنوع معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه ایرانی و غیرایرانی اندیشمند و علاقه‌مند به علوم و معارف اسلامی است و عموم بانوان می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند.

الیاسی تصریح کرد: این دوره‌ها بسیار کاربردی و تأثیرگذار بوده و بسیاری از بانوان پس از شرکت در این دوره‌ها، متقاضی تحصیل بلندمدت در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌شوند.

انتهای پیام/د