علت فرونشست زمین در میدان کشاورز از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری می شود/ رسانه‌ها قبل از اعلام نظر کارشناسان قضاوت نکنند
علت فرونشست زمین در میدان کشاورز از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری می شود/ رسانه‌ها قبل از اعلام نظر کارشناسان قضاوت نکنند

رئیس شورای شهر قم رسالت خبرنگاران را اطلاع‌رسانی و مطالبه گر بودن آن‌ها دانست و گفت: علت فرونشست زمین در میدان کشاورز از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری می شود به همین دلیل از رسانه‌ها می‌خواهیم قضاوت زودهنگام نداشته باشند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، عبدالله جلالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با ابراز همدردی با خانواده شهروندانی که متاثر از حادثه میدان کشاورز هستند اظهار کرد: لازم است دلایل فرونشست زمین در این مکان و آبگرفتگی معابر از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری شود.

وی افزود: کمیسیون خدمات شهری و عمران شورای شهر قم وظیفه پیگیری این دو مورد را بر عهده دارند و به زودی نتیجه آن اعلام خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه نباید بدون بررسی کارشناسی در مورد چنین حوادثی قضاوت کرد گفت: لازم است کارشناسی مربوط به این موارد با سرعت انجام شود و بعد از مشخص شدن علل واقعی، اطلاع‌رسانی و مقصر حادثه معرفی شود و سپس برخوردهای قانونی صورت بگیرد.

وی رسالت خبرنگاران را اطلاع‌رسانی و مطالبه‌گری دانست و خاطرنشان کرد: از خبرنگاران استان می‌خواهیم قضاوت زودهنگام نداشته باشند زیرا در گذشته هم شاهد اتفاقاتی بوده ایم که قضاوت‌های بدون کار کارشناسی صورت گرفته و افرادی مقصر شناخته شده‌اند ولی بعد از آن حقیقت معلوم شده است.

جلالی ادامه داد: برای همه خبرنگاران و اصحاب رسانه احترام زیادی قائل هستیم به همین دلیل از آنها می‌خواهیم زود قضاوت نکنند و اجازه دهند کار کارشناسی از طرق مراجع ذی‌صلاح انجام شود.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح