توزیع ۲ هزار بسته بهداشتی در مناطق کم برخوردار قم
توزیع ۲ هزار بسته بهداشتی در مناطق کم برخوردار قم

مدیر بخش امور بین الملل جنبش مقاومت سلامی حزب الله نجباء گفت: توزیع 2 هزار بسته بهداشتی در مناطق کمتر برخوردار قم، ضد عفونی برخی معابر پرتردد از جمله اقدامات نیروهای مقاومت است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ضیاء الشویلی امروز در گفت وگو با خبرنگاران از حضور نیروهای مقاومت اسلامی حزب الله نجباء در قم خبر داد و اظهار کرد: نجباء با هدف شکست اپیدمی کرونا در قم به یاری کادر درمان و بیماران شتافته است.

وی با اشاره به برخی اقداماتی که با حضور نیروهای مقاومت اسلامی حزب الله نجباء در قم صورت گرفته است، بیان کرد: توزیع ۲ هزار بسته بهداشتی در مناطق کمتر برخوردار قم، ضد عفونی برخی معابر پرتردد از جمله اقدامات نیروهای مقاومت است.

مدیر بخش امور بین الملل جنبش مقاومت اسلامی حزب الله نجباء گفت: تهیه و توزیع هزار قطعه لباس برای کادر درمان نیز از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است که پس از آماده سازی در بیمارستان های قم توزیع می شود.

وی با اشاره به مناطقی که در چند روز گذشته توسط نیروهای مقاومت حزب الله نجباء ضد عفونی شده است، گفت: بلوار آیت الله منتظری، خیابان چهارمردان (انقلاب)، خیابان ارم و سایر نقاط پرتردد مرکزی قم به همت نیروهای مقاومت اسلامی حزب الله نجباء ضد عفونی شد.

الشویلی با تاکید براینکه در روایات و آیات قرآن از عسل به عنوان خوراکی بهشتی یاد شده است، تاکید کرد: در چند روز گذشته ۴۰۰ کیلو عسل در بیمارستان های فرقانی، علی بن ابی طالب (ع) و نقاهتگاه یاوران مهدی (عج)  بین بیماران و کادر درمانی توزیع شده است.

مدیر بخش امور بین الملل جنبش مقاومت اسلامی حزب الله نجباء خاطرنشان کرد: نیروهای جنبش مقاومت اسلامی حزب الله نجباء با حضور در جبهه های سوریه و عراق برای مقابله با داعش به صورت جهادی مبارزه کردند و اکنون نیز برای مقابله با ویروس کرونا در کنار رزمندگان اسلام در ایران به صورت جهادی وارد میدان شدند.

انتهای پیام/د