تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های آموزش مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان
تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های آموزش مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان

مهلت ثبت نام دوره‌های آموزش مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه که از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود، تا پایان فروردین تمدید شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، فهیمه الیاسی با اشاره به برگزاری پنج دوره مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، اظهار داشت: با توجه به استقبال بانوان، مهلت ثبت نام در این دوره‌های آموزشی تا پایان فروردین تمدید شد.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها افزود: برگزاری پنج دوره آموزشی مجازی شامل «آشنایی با معارف قرآن کریم»، «آشنایی با صحیفه سجادیه»، «احکام مختص بانوان»، «آرامش در زندگی از منظر قرآن» و «والدگری مثبت» در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت با بیان اینکه عموم بانوان می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند، یادآور شد: این دوره‌ها به مدت ۱۰ جلسه به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

الیاسی هزینه شرکت در هر دوره را با تخفیف ویژه ۳۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در هر یک از این دوره‌ها به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان جهت تکمیل فرآیند ثبت نام، هزینه دوره را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۲۰۰۹ به نام حوزه علمیه خواهران جامعه الزهرا علیهاالسلام واریز و عکس فیش واریزی خود را به ایمیل مرکز ارسال کنند.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با ایمیل مرکز به آدرس borhan@jz.ac.ir مکاتبه کنند.

الیاسی با بیان اینکه در طول سال، دوره‌های آموزش معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه ایرانی و غیرایرانی از سوی این مرکز برگزار می‌شود، افزود: این دوره‌ها بر اساس نیازسنجی بانوان و به صورت کاربردی هستند، چنانچه بسیاری از شرکت‌کنندگان پس از حضور در این دوره‌ها، متقاضی تحصیل بلندمدت در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌شوند.

وی در پایان اظهار داشت: زمان تشکیل کلاس‌های این دوره‌های آموزشی در صورت به حد نصاب رسیدن به شرکت‌کنندگان اعلام می‌شود.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا