فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» مجوز انتشار گرفت
فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» مجوز انتشار گرفت

فصلنامه علمی – تخصصی معارف اسلامی نامه جامعه پس از انتشار 130 شماره به فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» با رویکرد تخصصی «تفسیر و علوم قرآن» تغییر نام یافت و در دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات ثبت شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، فصلنامه علمی – تخصصی معارف اسلامی نامه جامعه به صاحب امتیازی جامعه الزهرا علیهاالسلام پس از انتشار ۱۳۰ شماره در حوزه‌های «تفسیر و علوم قرآن و حدیث»، «فقه و حقوق»، «سیره و تاریخ»، «اخلاق و تربیت»، «فلسفه، کلام و عرفان» در نظر دارد در شماره‌های آتی با عنوان جدید فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» و با رویکرد تخصصی «تفسیر و علوم قرآن» به فعالیت خود ادامه دهد.

فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» اول اردیبهشت سال جاری در دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات ثبت شد.

این نشریه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی دانش‌آموختگان و پژوهشگران عرصه «تفسیر و علوم قرآنی»، گام مؤثری در ارتقای سطح کیفی پژوهش‌ها و انعکاس برترین‌های پژوهشی در این حوزه بردارد.

برهمین اساس، فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» پذیرای مقالات اساتید، پژوهشگران و محققان حوزه و دانشگاه در حوزه تفسیر و علوم قرآن است.

این نشریه به مدیر مسئولی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی و سردبیری سرکار خانم فریده پیشوایی فعالیت می‌کند، همچنین اعضای هیئت تحریریه این نشریه را خانم ها ریحانه حقانی، مریم اسماعیلی، طلعت حسنی بافرانی، بی بی سادات رضی بهابادی، حمیده عبدالهی علی بیک و آقایان علیرضا اسعدی، سید علی حسینی زاده و رمضان محمدی تشکیل می‌دهند.

گفتنی است؛ فصلنامه معارف اسلامی نامه جامعه به صاحب امتیازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از سال ۱۳۸۳ با رویکرد فرهنگی- اجتماعی با انتشار ۱۱۱ شماره فعالیت داشته و از زمستان سال ۱۳۹۳ با موافقت کمیسیون نشریات وزارت ارشاد و کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع نشریات علمی ـ تخصصی در موضوع معارف اسلامی پیوست.

انتهای پیام/د

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی