توزیع ۱۴ هزار بسته معیشتی با اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی در قم
توزیع ۱۴ هزار بسته معیشتی با اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی در قم

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از توزیع 14 هزار بسته معیشتی با اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی در قم خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سرهنگ پاسدار محمود داودآبادی در گفتگو با خبرنگاران با بیان این که به لطف الهی و پس از تأکیدات مقام معظم رهبری، رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه موجب یک حرکت عظیم مردمی در راستای کمک به حل مشکلات معیشتی محرومان و مستضعفان جامعه شد، اظهار داشت: در مرحله دوم برگزاری این رزمایش در سطح استان قم که از شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) آغاز شده و تا شب های قدر ادامه دارد، مجموعاً حدود ۱۴ هزار بسته میان خانواده های محروم و نیازمند توزیع می شود.

وی افزود: بخشی از این بسته ها ، اهدایی از سوی سپاه و بسیج و بخش دیگر مربوط به کمک های مردمی و خیرین است که گروه های جهادی نواحی مقاومت بسیج استان همچنین رده ها و اقشار بسیج ، آن ها را بسته بندی و میان جامعه هدف توزیع می کنند.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) همچنین گفت: برای کاستن از حجم مشکلات معیشتی اقشار ضعیف و مستند استان باید این همدلی های مؤمنانه کماکان ادامه داشته باشد و بسیج سازندگی سپاه استان در این راستا از همه ظرفیت های خود برای استمرار این حرکت مبارک تا پایان ماه رمضان استفاده خواهد کرد.

وی بیان داشت: به یاری خدای متعال پس از شب های قدر تا پایان ماه ضیافت الهی نیز مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه در سطح استان و با مشارکت جدی نواحی و رده های مقاومت بسیج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/د