آیین رونمایی و نقد کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(ع)» در قم برگزار شد
آیین رونمایی و نقد کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(ع)» در قم برگزار شد

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از پنجمین نشست کتاب آنلاین در قالب آئین رونمایی و نقد کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(ع)» با همکاری انتشارات کتابک در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی قم بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزاری این نشست در دهه کرامت با هدف معرفی و ترویج کتاب با محوریت زندگی امام رضا علیه السلام به ویژه در حوزه کودکان از طریق فضای مجازی بدون حضور مخاطبین کودک و نوجوان انجام می شود.

وی گفت: این برنامه فرصت مناسبی است تا کودک و نوجوان ما از ویژگی های اخلاقی امام رضا (ع) الگوبرداری کند.

سجاد عمرانی اظهار داشت: پنجمین نشست «کتاب آنلاین» در قالب رونمایی و نقد کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(س)» روز دوشنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۱ صبح به‌صورت زنده از صفحه اینستاگرام qompl1.i اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان پخش می‌شود.

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی قم: تصریح کرد: این نشست با حضور حجت الاسلام سید محمد مهاجرانی، نویسنده کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(ع» و محمود پور وهاب نویسنده کودک و نوجوان و منتقد اثر برگزار می شود.

وی در پایان گفت: کتاب «زندگی و زیارت امام رضا(ع)» مجموعه دو جلدی است که در قالب داستان های کوتاه برای کودکان و نوجوانان بیان شده است.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم