نمایشگاه تخصصی گل و گیاه قم آغاز بکار کرد
نمایشگاه تخصصی گل و گیاه قم آغاز بکار کرد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه سفیران گفت: نمایشگاه گل و گیاه و سوغات از 21 تا 26 اسفند در قم برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حامد خورشیدی ظهر امرو در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل نمایشگاه های دائمی استان قم برگزار شد، به بیان فعالیت های شرکت نمایشگاهی سفیران پرداخت و اظهار کرد: این شرکت در حوزه های سوغات، گل و گیاه، صنایع دستی و لوازم خانگی و جهیزیه عروس به برپایی نمایشگاه اقدام می کند.

وی از آغاز نمایشگاه گل و گیاه خبر داد و افزود: این نمایشگاه با مشارکت 20 استان از 21 تا 26 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه سفیران با بیان اینکه نمایشگاه گل و گیاه برای سومین سال است که در قم برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: 100 مشارکت کننده و تولید کننده در زمینه گل‌های آپارتمانی و گل‌های تزئینی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ادماه داد: در این نمایشگاه انوع گل و گیاه و ادوات باغبانی نظیر بیل، بیلچه، سم، کود و خاک وجود دارد.

خورشیدی تصریح کرد: تلاش کردیم در این نمایشگاه دست واسطه‌ها را قطع کرده و این اقدام سبب رونق کار بخش خصوصی شده و همچنین سبب کاهش قیمت‌ها می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه سفیران عنوان کرد: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان از کرج، محلات، تهران و استان‌های شمالی هستند و تولید گنندگاه قمی 5 درصد شرکت‌کنندگان این نمایشگاه را شکل می‌دهند که عمدتاً غرفه پرورش کاکتوس دارند.

انتهای پیام/