جشن هلهله فرشته‌ها برگزار می‌شود/شهدا میهمان ویژه جشن دوازدهم
جشن هلهله فرشته‌ها برگزار می‌شود/شهدا میهمان ویژه جشن دوازدهم

دبیر دوازدهمین جشن هلهله فرشته‌ها از برگزاری مراسم این جشن همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم, علی امیدواریان امروز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه همه ساله جشن هلهله فرشته‌ها همزمان با سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) برگزار می‌شود، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی مراسم جشن امسال با شرایط متفاوتی نسبت به سال‌های قبل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن امسال بدون حضور مردم و در جوار مزار مطهر شهدا افزود: میهمان ویژه مراسم امسال شهدا هستند و امسال این افتخار را داریم که مراسم جشن هلهله فرشته‌ها را در جوار مزار مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس برگزار کنیم.

دبیر دوازدهمین جشن هلهله فرشته‌ها با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده برای این جشن تصریح کرد: در این مراسم از سخنرانی حجت الاسلام سیدحسین مومنی و حجت الاسلام کاشانی بهره مند خواهیم شد.

وی از شعر خوانی صابر خراسانی در این مراسم یاد کرد و افزود: سیدرضا نریمانی در این مراسم مداحی کرده و گروه بین المللی معراج نیز به اجرای تواشیح خواهند پرداخت.

امیدواریان با بیان اینکه این مراسم از سیمای مرکز قم و همچنین برخی شبکه‌های سراسری صداوسیما به صورت زنده پخش خواهد شد، یادآور شد: این مراسم امشب بعد از نماز مغرب و عشا در گلزار شهدا برگزار شده و اجرای آن را را رسالت بوذری بر عهده خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این مراسم سال‌های گذشته با حضور چشمگیر و شور و اشتیاق وصف ناپذیر مردم برگزار می‌شد، گفت: امیدواریم که هرچه سریعتر شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم و بتوانیم مراسم‌های مذهبی را با شکوه هرچه بیشتر و با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.

انتهای پیام/د