مسابقه بزرگ زیارت غدیریه به صورت مجازی برگزار می‌شود
مسابقه بزرگ زیارت غدیریه به صورت مجازی برگزار می‌شود

مدیر کانون سفینة النجاة از برگزاری مسابقه بزرگ زیارت غدیریه به مناسبت عید غدیر به صورت مجازی از سوی این مجموعه فرهنگی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام وحید قافی  مدیر کانون سفینه النجاه از برگزاری مسابقه بزرگ زیارت غدیریه به مناسبت عید غدیر به صورت مجازی از سوی این مجموعه فرهنگی خبر داد.

وی افزود: به مناسبت عیدالله الاکبر، عید رهپویان راه سعادت و عزت وعید تمام زنان ومردان دلداه وبیعت کننده با امام حق وحقیقت، امیرالمؤمنین علی علیه السلام، بهانه ای برای کسب معارف علوی، و انس بیشتر باعطر کلام نقوی، مسابقه ای سراسر نور بامحوریت زیارت امیرالمؤمنین علیه السلام در روز غدیر از زبان مبارک امام هادی علیه السلام برگزار می شود.

مدیر کانون سفینه النجاه خاطرنشان کرد: این مسابقه برگرفته از فراز های بی نظیر این زیارت جامع در بیان حجت الاسلام والمسلمین کاشانی است که شرکت کنندگان پس از گوش دادن به فایل این سخنرانی   درپایان با پاسخگویی به سؤالات مسابقه می پردازند که  جوایز نفیسی را به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه  شنبه (عید غدیر) ساعت ۱۲ صبح آخرین فرصت برای شرکت در این مسابقه اعلام شده است، یادآور شد:  نتایج مسابقه روز شنبه ساعت ۱۵ عصر از طریق کانال این مجموعه از طریق پیام رسان ایتا به نشانی   safineh_n اعلام خواهد شد.

گفتنی است، علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به نشانی اینترنتی @safineh_n مراجعه کنند.

انتهای پیام/د