شانزدهمین جشنواره «ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا» در قم برگزار می‌شود
شانزدهمین جشنواره «ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا» در قم برگزار می‌شود

شانزدهمین جشنواره «ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا» به شکل جدید و در راستای اجرای ماموریت"کمک به ارتقاء کارآمدی آموزش و پرورش" برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ذاکر اظهار کرد: جشنواره، بستر خاصی است برای تولید علم، توسط بخش عظیمی از فرهنگیان و دانشگاه فرهنگیان، محور اجرای جشنواره قرار گرفت، تا باهمدلی و هم افزایی بخش‌ها و سطوح مختلف آموزش و پرورش و کمک شبکه سازمان بسیج فرهنگیان کشور، کانون امیدی برای اصحاب اندیشه و صاحبان تجارب ارزنده نیز یاوری برای دست اندرکاران در اجرای ماموریتشان باشد.

وی راجع به دو بخش کلیات، که شامل اهداف و مستندات و بخش دیگر ساختار وظایف اشاره کرد و افزود: بخش دوم دارای سه سرفصل”ستاد کشوری جشنواره،ستاد‌های استانی جشنواره و مرکز مقاومت بسیج حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورشِ و مرکز بسیج دانشگاه فرهنگیان کشور و ” راهنمای شرکت کنندگان در جشنواره‌ها ” بوده، که بخش سوم دارای پیوست‌های “جداول اسامی اعضای ستاد‌های استانی برای ارسال به ستاد کشوری”هم چنین”محور‌ها و موضوعات جشنواره اعم از یادگیری موثر زیر ساخت الگو‌های تربیتی موثر نظام آموزشی تا مدیریت آن، در شرایط کرونا” و نیز” جدول زمان بندی اجزای جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا” می‌باشد.

دبیر جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا خاطرنشان کرد: توضیحات تکمیلی ثبت نام و ارسال آثار از طریق سامانه www.sci.cbo.ir در دسترس می‌باشد.

وی ادامه داد: موضوعات جشنواره و ایده‌ها بایستی در قالب نماهنگ، انیمیشن، موشن گرافیک، نقاشی، کاریکاتور، پاورپوینت، پیشنهاد و … باشد که با ارسال آثار به سامانه بسیج فرهنگیان، از طریق وبگاه http://sci.ir بارگذاری و مهلت ارسال تا تاریخ دوازدهم شهریور ماه تمدید گردیده که به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی همراه با لوح تقدیر اهدا می‌شود.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : ستاد خبری جشنواره