سیره ولایت فقیه بهترین الگوی حوزویان است
سیره ولایت فقیه بهترین الگوی حوزویان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) گفت: کلام و سیره امام راحل و مقام معظم رهبری به عنوان امامین انقلاب، بهترین الگو برای فعالیت حوزویان در جامعه است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن اکبری طی سخنانی در گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب استان قم که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دارالقرآن علامه طباطبایی (ره) برگزار شد، با بیان این که ما حوزویان تداوم رسالت انبیا و اولیای الهی را برعهده داریم، اظهار داشت: با استعانت از پروردگار عالم و در سایه اخلاق، تقوا و اخلاص باید کاری کنیم که زمینه جذب مردم و هدایت آن‌ها به سمت معارف و آموزه‌های ناب دینی هر چه بیشتر و بهتر در جامعه فراهم شود.

وی افزود: ما باید چه در زندگی فردی و چه زندگی اجتماعی، با تقوامداری، تهذیب نفس، اخلاق و علم آموزی و نشر علم، الگوی مردم باشیم و در این راستا حقیقتاً کلام و سیره امامین انقلاب، چراغ راه ماست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم همچنین خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت که امروز دیگر رسالت حوزویان به خصوص طلاب و روحانیون بسیجی صرفاً منحصر به تبیین احکام و حراست از فرهنگ دینی نیست بلکه ما باید در مسیر ارتقای سطح رضایتمندی مردم از نظام و انقلاب حرکت کنیم و در این جهت ثبات قدم و تلاش بی وقفه داشته باشیم.

وی گفت: از سویی نباید در مواجهه با حجم مشکلات و موانع از ادامه مسیر نااُمید شویم، بلکه می‌بایست با توکل بر پروردگار متعال و استعانت از اهل بیت (ع) به پیش برویم که انشاالله نصرت و یاری الهی با ما خواهد بود.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم