بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده
بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم به مناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده، بیانیه‌ای صادر کرد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم به مناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده، بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه این مرکز بدین شرح است:

روح مطهر و بلند دانشمند هسته ای و‌ مجاهد نستوه، برادر پاسدار حاج محسن فخری زاده در جوار علیین و ابرار و ارواح مقدس شهیدان کربلا و سیدالشدا علیه السلام ، حضرت اباعبدالله علیه السلام آرام گرفت.

بار دیگر تروریست های بزدل، خبیث و رذلِ وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در واپسین روزهای عمر نکبت سیاسی متحد قماربازشان، یکی از چهره های برجسته ودانشمند هسته ای کشورمان را به شهادت رساندند؛ آری ثبت است بر جریده تاریخ که انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند ونه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درموردآنان جواب می‌دهد، فقط این توهم پوشالی رهبران تروریست است که به ظن پلیدشان ، باحذف فیزیکی عناصر علمی و خادمان انقلابی، قدرت تضعیف ملتی پرشکوه، چون ایران را دارند. دشمنان کودن و متحجر، نمی‌دانند که باشهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب وبیداری ملت های مظلوم جهان، آبیاری خواهد شد و بر هر شاخه آن، جوانان شهادت طلب و انقلابی بی شماری، به ثمر خواهد نشست. ملت قهرمان ومجاهد ایران در طول سال‌های گذشته، ثابت کرد که اینگونه اقدامات تروریستی، هیچ خللی در اراده راسخ و زبرالحدید آنان ایجاد نخواهد کرد و همچون همیشه، سربلند و پرشکوه، دست از آرمان‌های استکبارستیز و ضدیت با رژیم کودک کش و منحوس صهیونیستی، برنخواهد داشت و پاسخ قاطع و کوبنده خود را در فرصت مقتضی وعاجل، خواهد داد.

مرکز بسیج اساتید،مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم، ضمن محکوم نمودن این ترور ناجوانمردانه، شهادت دانشمند تراز انقلاب را که در آستانه سالگرد شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند هسته ای شهیدشهریاری، توسط ایادی مزدور اسرائیل جنایتکار به فیض شهادت نائل آمدند ،را به ساحت مقدس حضرت صاحب الامر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، امت حزب الله و خانواده عزیزشان، تسلیت عرض کرده و به عنوان نهادی حوزوی، دیگر بار با شهیدان عزیز میثاق می بندد و با بهره گیری از شخصیت والای این شهدای عظیم الشان، اعلام می داردکه درگام دوم انقلاب با تمام توان، امیرانه ایستادگی کرده وتا به ثمر نشستن خون شهیدان به حرکت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/د