مشارکت 4 میلیارد تومانی مردم قم در جشن نیکوکاری
مشارکت 4 میلیارد تومانی مردم قم در جشن نیکوکاری

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم گفت: تاکنون در جشن نیکوکاری امسال، مردم قم چهار میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان قم، علی شهبازی‌نیا، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به شعار “عیدی برای همه” گفت: مردم قم نه فقط در شعار بلکه همیشه در عمل هم ثابت کرده اند که مستضعفان و محرومان را فراموش نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه امسال این کمک‌ها از 37 پایگاه مستقر در مراکز نیکوکاری و مصلی های برگزاری نماز جمعه جمع آوری شد گفت: مدارس مناطق برخوردار قم هم دراین راستا کمک شایانی کردند که طبق نخستین آمار اعلام شده، این مبالغ تاکنون نزدیک به 4 میلیارد تومان رسیده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به رشد 65 درصدی مشارکت های مردم در جشن نیکوکاری امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد:  در تلاشیم این کمک ها تا پیش از آغاز سال نو بین خانواده های تحت حمایت توزیع گردد.

وی ضمن دعوت از مردم برای کمک های بیشتر به ایتام و نیازمندان در روزهای پایانی سال افزود: همشهریان گرامی می توانند از طریق شماره گیری #1*8877* و سپس درج کد تلفن استان قم و یا واریز به شماره کارت 6104337770116398 نزد بانک ملت این نهاد را در کمک به ایتام و محرومان یاری کنند.

شهبازی‌نیا اضافه کرد: مردم خیراندیش استان با مراجعه به مراکز نیکوکاری و ادارات چهارگانه سطح استان، کمک های غیرنقدی خود را نیز به نیازمندان برسانند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی کمیته امداد استان قم