۲۰ درصد تخفیف عوارض پایان کار برای قمی‌ها
۲۰ درصد تخفیف عوارض پایان کار برای قمی‌ها

با تصویب شورای اسلامی شهر قم، تخفیف 20 درصدی اخذ عدم خلاف و پایان کار تا بیست و دوم بهمن ماه سال جاری به شهرداری ابلاغ شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، اعضای شورای اسلامی شهر قم امروز در جلسه رسمی شورا با اصلاح مصوبه قبلی با موضوع ارائه تخفیف عوارض شهرداری به مناسبت فرا رسیدن دهه بصیرت و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۲۰ درصد تخفیف را تا ۲۲ بهمن امسال به تصویب رساند.

حسین اسلامی رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر در این باره اظهار کرد: شکی نیست نیست که ارائه این تخفیف نباید تشویق به تخلّف محسوب شود اما ایرادهای وارد شده از سوی کمیته انطباق بدون معنا هستند.

حسن بختیاری نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم نیز خاطرنشان کرد: اگر اعضای این کمیته با ارائه برخی تخفیف ها به مردم به مناسبت دهه بصیرت و دهه فجر انقلاب اسلامی موافق نیستند، باید این نکته را به صراحت بیان کنند.

وی گفت: این نکته هم حائز اهمیت است که اعضای شورای اسلامی شهر می توانند لوایح ارسالی از سوی شهرداری را بر اساس نظر خود تغییر و هرگونه جرح و تعدیل را در آن انجام دهند.

عبدالله جلالی رئیس شورا هم در سخنانی اظهار کرد: اصرار شورای اسلامی شهر بر مصوّبه خود سبب طولانی شدن این فرآیند شده و می تواند به کاهش درآمدهای شهرداری در رفت و برگشت این مصوّبه بینجامد به همین دلیل اصلاح مصوبه می تواند روند اجرایی این امر را تسریع کند.

در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر قم با عدم اصرار بر مصوبه قبلی خود و اصلاح بر اساس اعمال ۲۰ درصد تخفیف در عوارض شهرداری تا ۲۲ بهمن ماه، این مصوبه را برای اجرا به شهرداری ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح