استناد به اقدامات غیرقانونی دولت در طرح شکایت از رئیس جمهور
استناد به اقدامات غیرقانونی دولت در طرح شکایت از رئیس جمهور

معاون سباق فضای مجازی دادستانی کل کشور با اشاره به طرح شکایت از رئیس جمهور گفت: اقدامات غیرقانونی انجام شده، به صورت مستدلّ و مستند در این شکایت آمده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، جواد جاویدنیا در همایش طرح ملی شکایت از رئیس جمهور که در مسجد سلمان فارسی قم برگزار شد با بیان این که همه هدف جریان شکایت قانونی از مسؤولان متخلّف، برای دفاع از ولایت است اظهار کرد: مردم فراموش نمی کنند که حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) پس از رحلت حضرت رسول الله (ص) و غصب خلافت، ۴۰ شب به درب خانه های مردم می رفتند و حماسه و بیعت غدیر را به آنان یادآوری می کردند.

وی افزود: ما در این مسجد گِرد هم آمده ایم تا بگوییم با بیعتی که با خون شهدا داشته ایم استواریم و این راه را ادامه خواهیم داد.

معاون سابق فضای مجازی دادستانی کل کشور سپس به شکایت اخیر جمعی از مردم از رئیس جمهور و ارجاع آن به کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: اقدامات غیرقانونی انجام شده، به صورت مستدلّ و مستند در این شکایت آمده است.

وی اضافه کرد: حرف ما این است که قوه قضائیه و قوه مقننه نباید در برابر اقدامات غیرقانونی و خائنانه ای که در سطح کلان کشور و بر خلاف منویات رهبر معظم انقلاب انجام می شود، سکوت کنند.

جاویدنیا ادامه داد: متأسفانه برخی عقب نشینی های مردم از مسائل کشور سبب شده تا مقام معظم رهبری مجبور شوند شخصا به برخی از موارد ورود کنند که این امر مایه شرمساری است.

وی سپس به برخی اقدامات غیرقانونی رئیس جمهور توجه داد و خاطر نشان کرد: باید دانست که برای اجرای عدالت، باید سنگ بزرگی را که در برابر عدالت قرار دارد، از جا برداشت و جا به جا کرد تا مانع از بین برود.

معاون سابق فضای مجازی دادستانی کل کشور با تصریح بر این که باید از مصلحت سنجی های بیجا عبور کنیم بیان داشت: شکایت قانونی مردم از مسؤولان بی کفایت، به معنای دفاع عملی از نعمت ولایت است و باید دنبال و پیگیری شود.

انتهای پیام/