آغاز واکسیناسیون گروه سنی بالای ۷۰ سال از امروز در قم
آغاز واکسیناسیون گروه سنی بالای ۷۰ سال از امروز در قم

استاندار قم از آغاز واكسیناسیون گروه سنی بالای 70 سال در قم خبر داد و گفت: از شهروندان قمی درخواست داریم تا در زمان مشخص شده نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانس ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی برگزار شد، طی سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات مردم متدین قم و تبریک عید سعید فطر، از همراهی شهروندان با طرح ممنوعیت ترددها طی روزهای گذشته قدردانی کرد و گفت: این محدودیت ها در کنترل کرونا موثر بوده اند.

استاندار قم با اشاره به گزارش وضعیت استان های مختلف در جلسه روز جاری ستاد ملی کرونا افزود: خوشبختانه در سراسر کشور شاهد سیر نزولی شیوع کرونا هستیم.

وی روند واکسیناسیون در کشور را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: هم در زمینه ی واردات واکسن و هم در راستای واکسیناسیون افراد شاهد پیشرفت قابل توجهی هستیم.

سرمست با اشاره به آغاز واکسیناسیون شهروندان بالای ۷۰ سال در کشور، جلوگیری از تجمع افراد در زمان تزریق واکسن را ضروری دانست و ادامه داد: از مردم درخواست داریم تا در زمان مشخص شده نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام نمایند.

مقام عالی دولت در استان قم همچنین طرح منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ لغایت ۳ بامداد را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: شهروندان بایستی نسبت به اجرای این قانون اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم