ارائه ۳۰ درصد تخفیف عوارض پسماند برای پرداخت‌های نقدی عوارض نوسازی و عمران شهری قم
ارائه ۳۰ درصد تخفیف عوارض پسماند برای پرداخت‌های نقدی عوارض نوسازی و عمران شهری قم

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از ارائه 30 درصد تخفیف عوارض مدیریت پسماند علاوه بر 10 درصد جایزه خوش‌حسابی برای پرداخت‌های نقدی عوارض نوسازی و عمران شهری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محمد وحید نیا با اشاره به آخرین مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص زمان پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری در سال جاری اظهار داشت: امسال نیز شهرداری قم برای شهروندان خوش‌حساب در پرداخت عوارض نقدی آیتم‌های تشویقی در نظر گرفته است.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم به تصویب تبصره ۴ از ماده ۲۶ ، تعرفه مصوب توسط شورای اسلامی شهر اشاره کرد و افزود: مؤدیانی که تا پایان شهریورماه نسبت به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری سال جاری به‌صورت نقدی اقدام نماید از ۱۰ درصد جایزه خوش‌حسابی برخوردار خواهند شد.

وحیدنیا از ارائه ۳۰ درصد تخفیف هزینه خدمات مدیریت پسماند نیز خبر داد و تأکید کرد: مؤدیانی خوش‌حساب علاوه بر ۱۰ درصد جایزه خوش‌حسابی سال ۱۴۰۰ از ۳۰ درصد تخفیف هزینه خدمات مدیریت پسماند نیز بهره‌مند می‌شوند.

وی با تأکید پرداخت به‌موقع عوارض نوسازی و عمران شهری تا پایان شهریورماه سال جاری یادآور شد: این دو آیتم تشویقی تنها تا پایان شهریورماه اعمال‌شده و در صورت پایان زمان اعلام‌شده هیچ‌گونه تخفیفی شامل عوارض شهروندان نخواهد شد.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم ادامه داد: پرداخت به‌موقع عوارض، علاوه بر برخورداری شهروندان از فرصت‌های تعریف‌شده، شهرداری را نیز در ارائه خدمات مطلوب‌تر در کمک کرده و امکان ایجاد فرصت‌های جدید را برای شهروندان فراهم می‌کند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم