حضور بزرگترین تولیدکننده شیرآلات بهداشتی ایران در نمایشگاه بین‌المللی دمشق
حضور بزرگترین تولیدکننده شیرآلات بهداشتی ایران در نمایشگاه بین‌المللی دمشق

مدیر فروش شرکت شیرآلات بهداشتی راسان گفت: این شرکت جزء مجموعه‌های بزرگ در این حوزه است که در نمایشگاه بین المللی بیلدکس2021 دمشق سوریه حضور فعال دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علی مرجانی در مورد حضور این شرکت در نمایشگاه دمشق گفت: نمایشگاه خوبی است و هدف ما از حضور در این نمایشگاه ارائه محصولات ایرانی به دنیا و رقابت با کشورهای خارجی است.

وی افزود: ما به دنبال جذب بازارهای خارجی و تسخیر این بازارها با محصولات ایرانی هستیم و این نمایشگاه بستر خوبی برای این منظور است.

مدیر فروش شرکت شیرآلات بهداشتی راسان تصریح کرد: ما ۵۰ مدل شیر تولید می کنیم که در این نمایشگاه شیرآلات مدل های کلاسیک، اهرمی، لمسی و چشمی را به نمایش گذاشته که مورد استقبال طرف های سوری قرار گرفت.

مرجانی گفت: در کشورهای آسیانه میانه و خلیج فارس بیش از ۲۰ سال است که صادرات صورت می گیرد و در کشورهایی از جمله عراق بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد شیرآلات، توسط شرکت راسان تامین می شود.

وی با بیان اینکه در شرکت راسان ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزار و ۵۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی صورت گرفته است گفت: این شرکت یکی از اولین برندهای تولید کننده در کشور است و ظرفیت تولید ۵۰ تا ۶۰ درصد بازار را دارد و هر روز نیز به فکر توسعه محصولات ایرانی هستیم.

مدیر فروش شرکت شیرآلات بهداشتی راسان گفت: یکی از مشکلات ما تفاوت قیمت ارز نیمایی و آزاد است و این امر مانعی برای صادرات است که امیدواریم مشکل برطرف شود.

شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، سهیل عبداللطیف وزیر اسکان کشور سوریه از غرفه شیرآلات شرکت راسان بازدید و از خدمات آنها قدردانی کرد.

وی در این بازدید که سفیر جمهوری اسلامی در کشور سوریه نیز حضور داشت، گفت: شرکت های بسیار خوبی از جمهوری اسلامی در این نمایشگاه حضور دارند و ما نیازمند محصولات با کیفیت ایرانی در ساخت کشور سوریه هستیم.

وی افزود: شرکت راسان یکی از شرکت های خوب و معتبر ایرانی است که محصولات بسیاری تولید می کند و توانسته جایگاه مناسبی نیز در کشور سوریه داشته باشد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح