خبرهای وحشتناک اقتصادی به گوش می‌رسد
خبرهای وحشتناک اقتصادی به گوش می‌رسد

یکی از مراجع تقلید گفت: شنیده می‌شود برخی مراکز طبخ و توزیع غذا در تهران و بعضی شهرها به خاطر اینکه مردم توان خرید ندارند در حال تعطیلی هستند، این خبر وحشتناکی است که این روزها به گوش می‌رسد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به تورم و گرانی بی سابقه در سطح کشور اظهار کرد: شنیده می‌شود برخی مراکز طبخ و توزیع غذا در تهران و بعضی شهرها به خاطر اینکه مردم توان خرید ندارند در حال تعطیلی هستند، این خبر وحشتناکی است که این روزها به گوش می‌رسد.

وی افزود: سابق بر این برخی کالاها را انبار می‌کردند تا گران شود، ولی الان می‌بینیم به خارج از کشور قاچاق شده و مافیای قاچاق، مردم خودمان را از این کالاها محروم کرده‌اند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه لازم است رئیس قوه قضائیه وارد عمل شده و آستین مبارزه با فساد را بیش از گذشته بالا بزند گفت: ضرورت برخورد با قاچاق و سوء استفاده‌های کلان مالی، در شرایط کنونی کاملا احساس می‌شود.

وی ادامه داد: با پدیده‌ای روبرو هستیم که شخصی ۵۰۰ میلیون دلار با نرخ دولتی گرفته و آن را در بازار آزاد فروخته است، سوال این است که چه کسی جرأت می‌کند چنین فساد عظیمی انجام دهد؟

آیت‌الله مکارم شیرازی تصریح کرد: این چنین افرادی قطعا تنها نیستند و یک باند مافیایی پشت آنهاست؛ با شجاعتی که در آقای رئیسی سراغ داریم، امیدواریم در برخورد با اینگونه مفاسد سرعت عمل به خرج داده و هر چه زودتر ریشه فسادهای کلان را برچیند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح