هوای قم بارانی می‌شود
هوای قم بارانی می‌شود

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران و وزش باد در استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: براساس پیش بینی ها امروز جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم چهار درجه و 19 درجه و آب و هوای استان صاف همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان دو درجه و 15 درجه خواهد بود.

وی افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 11 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس