آغاز ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور استان قم از ۱۴ مرداد
آغاز ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور استان قم از ۱۴ مرداد

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان قم از آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو، بدون آزمون در مقطع کارشناسی این دانشگاه از ۱۴ تا ۲۰ مردادماه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم، محمد علی حسینی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای ثبت نام بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ثبت نام بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی همراه با انتخاب رشته سراسری از طریق سایت سازمان سنجش امکان‌پذیر است، افزود: همه افراد فارغ از ثبت نام در کنکور سراسری یا غیر آن می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، ثبت‌نام و رشته دلخواه خود برای محل تحصیل در دانشگاه پیام نور در مراکز استان قم را انتخاب کنند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان قم خاطرنشان کرد: امکان تحصیل همزمان در دو رشته، آموزش حضوری، نیمه‌حضوری و الکترونیکی ، اعطای انواع وام‌های شهریه و تسهیلات بانکی با کارمزد دو درصد، تنوع در عناوین رشته‌ها و دارا بودن پایین‌ترین مبلغ شهریه در بین دانشگاه‌های دولتی، از مزایای دانشگاه پیام‌نور است.

حسینی امکان تغییر رشته، مهمان و انتقال به شهر مورد نظر دانشجو، بیشترین آمار قبولی در آزمونهای استخدامی و تحصیلات تکمیلی، امکان تحصیل برای شاغلین و بانوان را از دیگر مزایای تحصیل در این دانشگاه عنوان کرد و گفت: رشد ۱۳ پله‌ای دانشگاه پیام نور در سال ۲۰۲۰ در بین برترین دانشگاه‌های جهان،   برگزاری ۱۵۰ هزار کلاس مجازی و برگزاری ۳ میلیون نفر آزمون الکترونیک در ترم گذشته، گویای موفقیت دانشگاه‌ پیام‌نور در عرصه آموزش است.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم