اسکان شبانه ۱۴ هزار نفر در شبستان‌های جمکران
اسکان شبانه ۱۴ هزار نفر در شبستان‌های جمکران

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: معاونت خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران آماده اسکان ۱۴ هزار زائر در هر شب در شبستان های مسجد مقدس جمکران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ابراهیم صدوقی با تأکید بر اهمیت لزوم ارائه خدمات به مسافران و زائران مسجد مقدس جمکران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های فرهنگی کشور اظهار داشت: با توجه به استقبال مردم برای حضور در مسجد مقدس جمکران در تعطیلات نوروزی ، همه امکانات جهت خدمت‌رسانی به زائران آماده‌شده است.

وی از اسکان بیش از ۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر در شبستان کربلا و امام حسن عسگری (علیه‌السلام) خبر داد و افزود: از ابتدای تعطیلات نوروزی دو شبستان کربلا و امام حسن عسکری (علیه‌السلام) به‌صورت ۲۴ ساعت آماده ارائه خدمات به زائران بوده است.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران، واحد خدمات زائران را آماده اسکان ۱۴ هزار زائر در هر شب دانست و اعلام کرد: علاوه بر پارکینگ شماره ۴ که با همکاری شهرداری منطقه ۵ برای اسکان زائران آماده‌شده، شبستان کربلا، شبستان امام حسن عسکری(علیه‌السلام)، شبستان حضرت زهرا( سلام اله علیها) و شبستان امام علی ( علیه‌السلام) نیز آماده پذیرای از زائران نورزی است.

وی از حضور سه هزار خادم در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران نیز خبر داد و گفت: سه هزار خادم افتخاری به‌صورت شبانه‌روزی در واحدهای خدمت‌رسانی، اطلاع‌رسانی، مفروش کردن صحن‌ها، مراسم و انتظامات در حال خدمت به زائران مسجد مقدس جمکران هستند.

صدوقی تأکید کرد: پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران با حداکثر ظرفیت و فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و کالاهای فرهنگی آماده ارائه خدمات به زائران و مسافران نورزی در ایام تعطیلات هستند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران